Başlangıç Tarihi:

Kasım 2017

Teslim Tarihi:

Kasım 2020

Konut:

245

Mağaza:

40

Proje Alanı:

85.000 m2

Gamador Bulvar

Ovakent / Etlik / ANKARA

Bize Ulaşın

(312) 330 06 66

Formu Doldurun

Sizi Arayalım

Gamador Bulvar

Ovakent / Etlik / ANKARA

Anasayfa / Gamador Bulvar

Satış Ofisi Bilgileri

Proje Konsepti

Ankara’nın yeni alışveriş caddesi Etlik Yozgat Bulvarı üzerinde yükselen Gamador Bulvar projemiz, evleri, ofisleri ve cadde mağazaları ile dikkat çekiyor. Eşsiz lokasyonumuz ve Çevre Yolu bağlantısına yakınlığı ile Havaalanı, Otonomi, Ostim, İvedik gibi iş hayatının yoğun olduğu bölgelere birkaç dakika mesafede yer almasının yanı sıra Etlik’te açılışı yapılacak olan Şehir Hastanesine’de 2 km yakınlıkta bulunuyor. Toplamda 85.000 m² inşaat alanı bulunan projemizde 2+1’den 5+1’e kadar sunduğumuz farklı konut tipleri, her sektöre ve cadde mağazacılığına uygun ticari ünitelerimizle birlikte bölgenin ihtiyacı olan lüks ofis katları projemizde bir arada yer alıyor. 2020 Nisan ayında teslim edeceğimiz projemizde 32 katlı ve 22 katlı olan konut bloklarımız şu anda hızla yükselmeye devam ediyor. Henüz lansman döneminde yarısından fazlasının satışlarını tamamladığımız projemiz, hedef kitlemiz tarafından da tam not almış durumda.

Aysun ASLANTEKİN

Satış Müdürü

Dış Mekan Görselleri

İç Mekan Görselleri

Lokasyon

 • ÇEVRE YOLU – 2 DK
 • KIZILAY – 10 DK
 • OSTİM SANAYİ SİTESİ – 10 DK
 • İVEDİK ORGANİZE SANAYİ – 10 DK
 • ANTARES ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ – 4 DK
 • FORUM ANKARA OUTLET – 1 DK
 • BAUHAUS ETLİK – 1 DK
 • ESENBOĞA HAVALİMANI – 20 DK
 • GİMAT GIDA TOPTANCILAR SİTESİ – 10 DK
 • OTONOMİ – 10 DK
 • ANKARA ŞEHİR HASTANESİ – 5 DK
 • GÜLHANE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ – 4 DK
 • SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ – 4 DK
 • YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ETLİK YERLEŞKESİ – 4 DK
 • BİLTEK, SÜLEYMANİYE VE SINAV KOLEJLERİ – 1 DK

Kat Planları

Oda SayısıDaire TipiM2
A Blok 3+1 Tip ABulvar Cephe139,40 m2Görüntüle
A Blok 3+1 Tip BOrman Cephe140,59 m2Görüntüle
A Blok 2+1 TipBulvar/Orman Cephe107,20 m2Görüntüle
B Blok 3+1 Tip ABulvar Cephe150,43 m2Görüntüle
B Blok 3+1 Tip BOrman Cephe150,13 m2Görüntüle
B Blok 4+1 TipBulvar/Orman Cephe187m2 m2Görüntüle

Kampanya

Müşteri Yorumları

Gamador’ un reklamını görünce örnek daireye gidip baktım ve çok beğendim. Satış elemanlarının ilgisi de hoşuma gitti. Eşimin iş yerine de yakın olduğu için Gamador’ u tercih ettik iyi ki de tercih etmişiz beğenerek aldık.

Aylin - Kemal ÇELİK

Gamador Bulvar

Gamador İnşaat'ın Bulvar projesini tercih etmemdeki nedenler; modern mimari tasarım özelliğine sahip olması, kaliteli malzeme ve işçiliğinin olması, bölgenin ve bizim ihtiyaçlarımızı evimizde karşılıyor olması, uygun ödeme koşullarına sahip olması ve en önemli özelliklerinden birisi güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile sizi evinizde hissettirmeleridir. Teşekkürler Gamador İnşaat.

Handenur - Alper Tahir ÖZTÜRK

Gamador Bulvar

Yatırım yönü, prestiji ve konumu ile şirket yapısı ve de verdiği güven için Gamador. Geleceğe dair yakın geldiği için teşekkürler Gamador.

Ümmüye – Burhan EKE

Gamador Bulvar

Uzun yıllar hayalimde hem ferah hem içinde yaşam konsept olan alıştığım çevre içerisinde bir ev aradım… Ama tam umutsuzluğa kapılmışken aradığım tüm ihtiyaçlarımı içerisinde barındıran Gamador inşaat ve güler yüzle karşılayan satış ekibiyle tanıştım. Çok samimi bir itiraf “-1 gün bile düşünmeden satın aldım”. Büyük bir özlemle bitmesini bekliyorum. Gamador satış ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

Gülsezer – Bayram KÖSE

Gamador Bulvar

Gamador’ dan ev sahibi olmak bir ayrıcalıktır. İllaki büyük bir projeye girdiğiniz zaman mutlaka içimizi bir endişe alır ve verilen sözler karşısında acabalarımız olur. Gamador bize öyle bir güven verdi ki üst kademe ve çalışanların samimiyeti doğru yere geldiğimizin işareti oldu hepsinden Allah razı olsun iyi ki Gamador’ a gelmişiz.

Satı - Umut EKE

Gamador Bulvar

Gamador bulvar projesi bizim hayallerimizdeki evdi. Sadece bir ev değil aynı zamanda yaşam şekli sunan çok özel bir proje. Bu projenin içinde bulunabilmemiz için bize sonsuz yardım eden, şartlarını şartlarımıza uygun hale getirmekte çok özverili davranan her defasında bizi sıcacık gülümsemesiyle karşılayan Sinem hanım, Aysun hanım ve Nebi beye çok teşekkür ederiz.

Berrin - Mustafa YEGEN

Gamador Bulvar

Gamador Bulvarı tercih etmek için birçok sebep var ben çalışanlardan sinem kahramanin karşılaması, ilgisi ve uygun projeyi bize sunmasıyla ilk adımı attık. Gamador evleri farklı sıcak ortam hem sakinlik hem de evlerin konforu muhteşem şekilde planlanmış. Bir an önce sabırsızlık yaşıyorum yaşamımın geri kalanında bu özellikleri sindire sindire yaşamak için herkes tercih edebilir

Yeşim - Arif KAHRAMAN

Gamador Bulvar

GAMADOR BULVAR projesi sayesinde hayallerimiz gerçekleşti. Hayallerimizin gerçekleşmesinde katkısı olan ve bize sıcak bir aile ortamı sunan GAMADOR ekibine teşekkür ediyoruz. Gamador ailesinin bir ferdi olmak ayrıcalık ve çok mutluluk verici... TEŞEKKÜRLER GAMADOR

Saniye - Abdullah ARSLAN

Gamador Bulvar

Yakın bir komşumla ev arayışına girmiştik. Başka semtlerde ev bakınıyorduk. Bir gün beni arayıp bir ev gezdiğini ve eve âşık olduğunu söyledi. Bakmaya giderken yerin ters olduğunu bizim oradan almayacağımızı söyledim. Hatta eşi de bizimle beraber gel, o da bakacaktı o da almaya niyetli değildi arabanın dörtlülerini yakıp hemen olmadı deyip gidecekti. Ev o kadar güzel ki içine girer girmez hepimizin içine dolan huzur ve mutluluk inanılmazdı. Bizlere evi tanıtan sevgili Gamador kadrosunun içten ve sevecen tutumu hazır olan bizleri hemen ikna etti, heyecanla taşınacağımız günü bekliyoruz...

Melda -Muhammed Yaşar ERCAN

Gamador Bulvar

Aile dostumuz olan Yener ailesi’ nin sayesinde Gamador Bulvar projesiyle tanıştık, birlikte karar verdik. Tamda bizim istediğimiz bir proje olduğu için çok beğendik. Bütün şartları da bize uygun olduğu için her şeyden önce Gamador Ankara’ nın en güzel ve modern inşaatını yapıyor. Bilhassa personel olarak Sinem Hanım, Aysun Hanım ve Nebi Bey olmak üzere patronlara çok teşekkür ederiz. Bu imkânı bize sundukları için selamlar.

Hüseyin – Firdevs ORHAN

Gamador Bulvar

Gamador İnşaat, Bulvar projesinde bir evden daha fazlası -bir yaşam alanı- inşa ediyor. 2020 yılının Nisan ayından teslimi planlanan projeden 2017 Kasım ayında lansman fiyatlarıyla evimizi aldık. Üstelik sıfır faiz ve esnek ödeme koşullarıyla. Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, ferah yaşam alanları, farklı sosyal donatılar, yaşamı kolaylaştıran daha birçok farklı özellikleri ve en önemlisi faizsiz, esnek ödeme seçenekleri bizi cezbetti açıkçası. Gamador Bulvar projesi, güleryüzlü personelinin sadece satışta değil satış sonrasında da aynı güleryüzünü sürdürmesi ile de bir adım öne çıkıyor. Projenin planlanan yapısı beklentilerimizi fazlasıyla karşılıyor. Umarım, bittiğinde de aynı beklentileri karşılar. Daha nice projeleri kaliteden ödün vermeden bitirmenizi temenni ediyorum. Şimdi, evimize bir an önce taşınmayı bekliyoruz.

Zübeyir KÜÇÜK ve AİLESİ

Gamador Bulvar

copyright (c) 2018 Gamador.