Mutlu Müşteriler

Anasayfa / Mutlu Müşteriler

En büyük referansımız, mutlu müşterilerimiz

Bizi biz yapan, her projemize daha heyecanlı ve yeniliklerle başlamamız için güç veren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Gamador Bulvar

Zübeyir KÜÇÜK ve AİLESİ

Gamador İnşaat, Bulvar projesinde bir evden daha fazlası -bir yaşam alanı- inşa ediyor. 2020 yılının Nisan ayından teslimi planlanan projeden 2017 Kasım ayında lansman fiyatlarıyla evimizi aldık. Üstelik sıfır faiz ve esnek ödeme koşullarıyla. Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, ferah yaşam alanları, farklı sosyal donatılar, yaşamı kolaylaştıran daha birçok farklı özellikleri ve en önemlisi faizsiz, esnek ödeme seçenekleri bizi cezbetti açıkçası. Gamador Bulvar projesi, güleryüzlü personelinin sadece satışta değil satış sonrasında da aynı güleryüzünü sürdürmesi ile de bir adım öne çıkıyor. Projenin planlanan yapısı beklentilerimizi fazlasıyla karşılıyor. Umarım, bittiğinde de aynı beklentileri karşılar. Daha nice projeleri kaliteden ödün vermeden bitirmenizi temenni ediyorum. Şimdi, evimize bir an önce taşınmayı bekliyoruz.

Gamador Koru Evleri

Yurdagül - Emrah GİRGİN

Bir ev arayışı içine girdiğimizde iç içe yapılaşmadan, gürültüden uzak, çocuğumuzu güvenli bir şekilde büyüteceğimiz, araç park sıkıntısı yaşamayacağımız ve akşam evimize geldiğimizde konfor ve rahatlık bulacağımız bir yaşam alanı istiyorduk Koru evlerini hem modern hayatın gereksinimlerini sağladığı hem de çocuğumuzun güvende huzurla özgürce büyüteceğimizi düşündüğümüz için tercih ettik

Gamador Bulvar

Saniye - Abdullah ARSLAN

GAMADOR BULVAR projesi sayesinde hayallerimiz gerçekleşti. Hayallerimizin gerçekleşmesinde katkısı olan ve bize sıcak bir aile ortamı sunan GAMADOR ekibine teşekkür ediyoruz. Gamador ailesinin bir ferdi olmak ayrıcalık ve çok mutluluk verici... TEŞEKKÜRLER GAMADOR

Gamador Bulvar

Satı - Umut EKE

Gamador’ dan ev sahibi olmak bir ayrıcalıktır. İllaki büyük bir projeye girdiğiniz zaman mutlaka içimizi bir endişe alır ve verilen sözler karşısında acabalarımız olur. Gamador bize öyle bir güven verdi ki üst kademe ve çalışanların samimiyeti doğru yere geldiğimizin işareti oldu hepsinden Allah razı olsun iyi ki Gamador’ a gelmişiz.

Gamador Bulvar

Yeşim - Arif KAHRAMAN

Gamador Bulvarı tercih etmek için birçok sebep var ben çalışanlardan sinem kahramanin karşılaması, ilgisi ve uygun projeyi bize sunmasıyla ilk adımı attık. Gamador evleri farklı sıcak ortam hem sakinlik hem de evlerin konforu muhteşem şekilde planlanmış. Bir an önce sabırsızlık yaşıyorum yaşamımın geri kalanında bu özellikleri sindire sindire yaşamak için herkes tercih edebilir

Gamador Bulvar

Melda -Muhammed Yaşar ERCAN

Yakın bir komşumla ev arayışına girmiştik. Başka semtlerde ev bakınıyorduk. Bir gün beni arayıp bir ev gezdiğini ve eve âşık olduğunu söyledi. Bakmaya giderken yerin ters olduğunu bizim oradan almayacağımızı söyledim. Hatta eşi de bizimle beraber gel, o da bakacaktı o da almaya niyetli değildi arabanın dörtlülerini yakıp hemen olmadı deyip gidecekti. Ev o kadar güzel ki içine girer girmez hepimizin içine dolan huzur ve mutluluk inanılmazdı. Bizlere evi tanıtan sevgili Gamador kadrosunun içten ve sevecen tutumu hazır olan bizleri hemen ikna etti, heyecanla taşınacağımız günü bekliyoruz...

Gamador Bulvar

Aylin - Kemal ÇELİK

Gamador’ un reklamını görünce örnek daireye gidip baktım ve çok beğendim. Satış elemanlarının ilgisi de hoşuma gitti. Eşimin iş yerine de yakın olduğu için Gamador’ u tercih ettik iyi ki de tercih etmişiz beğenerek aldık.

Gamador Bulvar

Handenur - Alper Tahir ÖZTÜRK

Gamador İnşaat'ın Bulvar projesini tercih etmemdeki nedenler; modern mimari tasarım özelliğine sahip olması, kaliteli malzeme ve işçiliğinin olması, bölgenin ve bizim ihtiyaçlarımızı evimizde karşılıyor olması, uygun ödeme koşullarına sahip olması ve en önemli özelliklerinden birisi güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile sizi evinizde hissettirmeleridir. Teşekkürler Gamador İnşaat.

Gamador Bulvar

Ümmüye – Burhan EKE

Yatırım yönü, prestiji ve konumu ile şirket yapısı ve de verdiği güven için Gamador. Geleceğe dair yakın geldiği için teşekkürler Gamador.

Gamador Bulvar

Gülsezer – Bayram KÖSE

Uzun yıllar hayalimde hem ferah hem içinde yaşam konsept olan alıştığım çevre içerisinde bir ev aradım… Ama tam umutsuzluğa kapılmışken aradığım tüm ihtiyaçlarımı içerisinde barındıran Gamador inşaat ve güler yüzle karşılayan satış ekibiyle tanıştım. Çok samimi bir itiraf “-1 gün bile düşünmeden satın aldım”. Büyük bir özlemle bitmesini bekliyorum. Gamador satış ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

Gamador Bulvar

Berrin - Mustafa YEGEN

Gamador bulvar projesi bizim hayallerimizdeki evdi. Sadece bir ev değil aynı zamanda yaşam şekli sunan çok özel bir proje. Bu projenin içinde bulunabilmemiz için bize sonsuz yardım eden, şartlarını şartlarımıza uygun hale getirmekte çok özverili davranan her defasında bizi sıcacık gülümsemesiyle karşılayan Sinem hanım, Aysun hanım ve Nebi beye çok teşekkür ederiz.

Gamador Bulvar

Hüseyin – Firdevs ORHAN

Aile dostumuz olan Yener ailesi’ nin sayesinde Gamador Bulvar projesiyle tanıştık, birlikte karar verdik. Tamda bizim istediğimiz bir proje olduğu için çok beğendik. Bütün şartları da bize uygun olduğu için her şeyden önce Gamador Ankara’ nın en güzel ve modern inşaatını yapıyor. Bilhassa personel olarak Sinem Hanım, Aysun Hanım ve Nebi Bey olmak üzere patronlara çok teşekkür ederiz. Bu imkânı bize sundukları için selamlar.

Gamador Koru Evleri

Sevda – Cem COŞKUNER

İşine önem veren güven duygusu ile birleşen muhteşem mimarisiyle evin her metrekaresinin kullanım alanına çevrilmiş olması bizi en etkileyen faktör oldu. Gamador ailesine sonsuz teşekküller

Gamador Koru Evleri

Mualla – Cevdet YENER

Ailem ile daha kaliteli iyi bir yaşam ve Mimarisinin bizlerin yeniçağın ihtiyaçlarına uygun olduğundan çevre yoluna yakın olduğu. İleride lokasyonun daha iyi olacağını düşündüğümüz için Gamador ailesini tercih ettik.

Gamador Koru Evleri

Faruk Süslü ve Ailesi

Çevremde sürekli bahsedilen bir Gamador inşaat firması duyuyordum ve en sonunda gidip görmeye kara verdim. Burada satış danışmanı arkadaşlarla tanıştım. Onların sıcak ve içten yaklaşımları beni cezbetti. Gamadordan Ev almaya karar verdim. Ödeme şekilleri ise faizsiz ve uzun vade oluşu, Gamador inşaat kalitesi ve patronların ise mütevazı yaklaşımı sağlam bir yere emin olarak yatırım yapmamı sağladı. Teşekkürler Gamador.

Gamador Koru Evleri

Aylin - Kemal ÇELİK

Gamadorun reklamını görünce örnek daireye gidip baktım ve çok beğendim satış elemanlarının ilgisi de hoşuma gitti eşimin iş yerine de yakın olduğu için Gamadoru tercih ettik iyi ki de tercih etmişiz beğenerek aldım.

copyright (c) 2018 Gamador.