GAMADOR YÖNETİM

Yönetim Kurulu'nun Mesajı

Bizler Gamador’da güçlü bir iddia ile yola çıktık. Amacımız sadece birinci olmak değildi; en iyiyi, en kaliteliyi, en güzeli, ‘evrensel olanı’ en yüksek çıtada inşaa etmekti.

Gamador, aile şirketlerimizinde 40 yılı aşkın iş birikiminin yarattığı deneyim ve sermaye desteğini de arkasına alarak, çok hızlı büyüdü. insanların sevdikleriyle paylaşacakları projeler yaratmayı hedefledik.

Gamador Koru Evleri’ne kadar uzanan ve devam eden bu büyük serüvenimizde, bunun başarılabileceğini ispatladık. Devam eden projelerimizle birlikte, sürekli yenilerine hazırlanırken; Viyana’da, Berlin’de projeler yapmayı hayal edip, bunu somut planlar aracılığıyla hedeflerken; geçmişimizdeki birikime inanıyor; kendimize, düşlerimize, sizlerden aldığımız güce güveniyoruz..

Ailemiz çok büyük. Sizleri, yani bizi seçenleri, müşteri olarak değil, ailemizin parçası olarak görüyor, uzun soluklu ilişkiler kuruyoruz. Sadece iyi yapılar değil, iyi komşularla birlikte; huzurlu, güvenli alanlar yaratmak için, bütün gücümüzle çalışıyoruz. Biliyoruz ki ‘insanlar güzel şeylere layıktır’. Biz güzelliğin, konforun, huzurun, iyiliğin, kalitenin takipçisiyiz. Ailemiz sadece müşterilerimizden oluşmuyor. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, çözüm ortaklarımız ile beraber, hem bir aile gibiyiz, hem de kuvvetli ve iyi bir takımız.

Bizler tüm güzelliklerin, sevgi, istek ve çok çalışma ile oluşturulduğuna inanıyoruz. Bu nedenle kenetlenerek, çok çalışarak ilerliyoruz. Ufkumuz çok açık, kendimizi sürekli yeniliyoruz. Sizlerle birlikte, sizler için; her zaman sadece geleceğe bakıyor, hep çok daha iyisi için çalışıyoruz.