Sıradışı Tasarımıyla Alibey Suites

Gamador Alibey Suites şehrin içinde, standartların dışında bir mimari ile karşınızda. 3 oda, 2 salon konseptiyle, alışılmışın dışına çıkarak, geleneksel mutfakta oturma kültürümüzü modern mimarimiz ile birleştirdik, bu alana keyfiniz için birde balkon ekledik.

Yaşam konforunuza özel tasarlanan “SUİTE SALON” mutfaksever ailelerin beklentisine cevap verirken aynı zamanda günlük yaşam alanı olarak da keyifle kullanılabilir. Ayrıca açılır cam sistemi ile sıcak yaz aylarında bir balkondan beklediğiniz daha fazlası sizinle.

Proje Görselleri

Lokasyon

Formu Doldurun Sizi Arayalım

Teşekkürler! Başvurunuz alındı ve en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Hata! Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Müşteri Yorumları

Yatırımcılarımız Ne Diyor?

  • avatar-img
Ahmet Okşar

Gamador’un ilk kiracılarından biriyim. Herkes bana burda iş yapamazsın dedi. Ama ben hiç pişman olmadım. Çok güzel bir karar verdiğime inanıyorum. Gamador’un marka bilinirliği bize çok faydalı oldu. Geleceğimize iyi bir yatırım yapmış olduk. Yönetim her aşamada bizim yanımızda. Kalitesi ve güvenirliliği ortada olan bir firma.

  • avatar-img
Sönmez & Safiye Kambak

Memnuniyetimi her zaman çevreme de söylüyorum. Gamador İnşaatın projeleri hem lokasyon olarak hem kalite olarak Çok güzel. Satış sonrası teknik desteklerinden de çok memnunuz. Anneler gününde çiçekler, babalar gününde, bayramlarda hediyeler göndermeleri büyük incelik.

  • avatar-img
Ali İhsan Gürel

Ben ve çocuklarım yaşamak için Gamadoru tercih ettik. Evimi çok seviyorum. Lokasyonu en büyük tercih sebebim. Gamador İnşaat benim güven duyduğum ve sürekli yeni yatırımlar yaptığım bir firma.

  • avatar-img
Taha Yılmaz

Gamador Koru Evlerini tercih etmemin en büyük nedeni, Hem doğa ile iç içe hem de aradığımız konforu bize sağlıyor olmasıdır. Yapılan etkinlikler beni ve ailemi mutlu ediyor.

  • avatar-img
Abdurrahman Küçük

Teras alanında restaurantımız var. 1983 den beri bu işi yapıyoruz. 2.bir şube açmak istedik ve tüm Ankara’yı gezdik. Ve sonunda Gamador’u tercih ettik. Tercih etme nedenimiz Gamador’un Ovacıkta en güçlü ve gelişen yer olmasıydı. Sözleşmemizi yaptık ve kurumsal bir şekilde ilerliyoruz. Diğer projelerinde de kesinlikle yer almak istiyorum.

  • avatar-img
Satı Eke

Yakın çevredeki bütün projeleri gezdik, En son Gamador İnşaatın örnek dairesini gezdik ve bayıldık. Hemen aldık. Evin genişliği, kalitesi, özellikle kileri çok hoşumuza gitti. 2. kez de hiç satmam dediğim evi satıp, aynı siteden 2.evide aldık. Birinde oğlum birinde ben oturuyorum.

  • avatar-img
Zübeyir Küçük

Gamador İnşaat, Bulvar projesinde bir evden daha fazlası -bir yaşam alanı- inşa ediyor. 2020 yılının Nisan ayından teslimi planlanan projeden 2017 Kasım ayında lansman fiyatlarıyla evimizi aldık.

  • avatar-img
Hakan Atasoy

Gamador’la ilk Ankara’da reklamlarda tanıştık. Yaşadığımız bölgede inşaata başlayınca, biz de daha önce yaptıkları projeleri gidip gezdik. Yapıların malzeme kalitesini çok beğendik. Lokasyon olarak da çok merkezi bir yer olunca hemen aldık. Evimizden çok memnunuz, evimize gelenlerde çok beğeniyor. Çevremize de gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz. Firmanın müşteri ilişkileri çok iyi. Kurumsal bir yapı olması bize güven veriyor.

  • avatar-img
Galip & Fatma Tanınmış

Çok araştırdık. Topraktan girdiğimiz için güvenilirlik bizim için çok önemliydi. Yapılan inşaatın kalitesini çok beğendik, vaad ettikleri her şeyi yerine getirdiler. Topraktan aldığımız için de avantajlı bir fiyat ile almış olduk. Sosyal alanlar mükemmel, çocuklar gönül rahatlığı ile dışarıda oynayabiliyor. Kameralardan izleyebiliyoruz. Bu çok güzel. Keşke durumumuz olsa ve bir ev daha alabilsek.